شرایط و قوانین

عنوان فرعی

طفا قوانین فروشگاه را قبل از سفارش دادن با دقت مطالعه بفرمایید،سفارش دادن شما به معنای پذیرش قوانین فروشگاه میباشد

ارسال سفارشات از طریق پست هستش و سفارشات با پیک ارسال نمیشه در نتیجه زمان رسیدن سفارشات تابع قوانین اداره پست هست و از اونجایی که بعد از ارسال ما ارتباطی با مامور پست نداریم نمیتونیم ساعت و روز دقیق تحویل رو هماهنگ کنیم.

ارسال سفارش بعد از هماهنگی و ثبت سفارش انجام میشه سفارش دهنده موظفه بعد از دریافت پیامک خرید شما ارسال شد از ما و ارسال با پست پیشتاز تا ۴ روز کاری آماده تحویل گرفتن سفارش باشه و همچنین باید در این مدت جوابگوی شماره تلفن هایی که به پست داده میشه باشه و با سایر اعضای خانواده هماهنگ کنه اگر خونه نبود اونها سفارشش رو تحویل بگیرن.

هزینه ی بسته بندی و ارسال پستی به سراسر کشور محاسبه واعلام میگردد . فقط در صورت مرجوع یا تعویض که به تشخیص کارشناس چادر بی عیب و ایراد باشد این هزینه از طرف مقابل کسر خواهد گردید.

در صورتی که به هر دلیلی مثل نپسندیدن ،سفارش ،وجود عیب،اشتباه در بسته بندی و… لازم بشه مشتری سفارش رو برگردونه مشتری موظف است با هماهنگی مشاور فروش و دریافت شرایط تعویض و مرجوع سفارش را ظرف مدت ۷۲ ساعت پس از تحویل ارسال نماید.

لازم به ذکره تعویض فقط یک بار صورت میگیره و در صورت تعویض مجددا امکان مرجوع وجود نداره.

تعیین سایز چادرها طبق قد اعلام شده در سفارش هستش و سایز چادرها به صورت ۵سانت ۵ سانت ۱۵۰،۱۵۵،۱۶۰،۱۶۵،۱۷۰،۱۷۵ هستش. طبق قد سایز نزدیک به قد شما براتون ارسال میشه.

تمام مبلغ چادر قبل از ارسال دریافت میشه. و بعد از ثبت نهایی امکان کنسل کردن وجود ندارد.

نکته: در هر صورتی تعویض و مرجوع نداریم،و فقط با هماهنگی تعویض و مرجوع چادر انجام میشود.

با تشکر
مدیریت