نحوه استایل محرم

با توچه به نزدیک شدن ماه محرم  و  تاسوعا و عاشورای حسینی خیلی ها به این فکر می افتند که روسری مشکی تهیه کنند. شیک پوشی و داشتن استایلی مرتب و زیبا را نباید به فضاهای شاد و مهمانی ها محدود کنید. پوشش شما بخشی از شخصیت و افکار شما را نشان می دهد.  به همین دلیل برای حضور در هر مکانی، نیاز به استایلی خاص آن مکان و فضا دارید. به همین دلیل استایل محرم تابستان 1402 نیز می تواند مهم باشد. مراسم محرم یکی از مناسبت های مذهبی در ایران است که با شکوه خاصی برگزار می شود. افراد زیادی به اشکال مختلف در این مراسم شرکت می کنند. اما بسیاری از افراد نمی دانند استایل محرم باید چه ویژگی هایی داشته باشد.اولین اصلی که باید در هنگام خرید لباس برای استایل محرم در نظر داشته باشید، رنگ مشکی است. در این مراسم عزاداری بزرگ و باشکوه باید حتما مشکی بپوشید. نکته بعدی راحتی لباس است. قرار است ساعات طولانی در ازدحام جمعیت و گرما مشغول عزاداری باشید. در نتیجه نیاز به یک لباس با پارچه مناسب دارید. پارچه باید مطابق با سلیقه و استایل همیشگی شما باشد تا در آن احساس راحتی نمایید. اگر نمی دانید روسری  برای استایل محرم تابستان 1402 مناسب است، چند مدل روسری اینجا معرفی میکنیم

استفاده از  روسری های  مشکی نگین دار

روسری کرپ مشکی حریر

 

روسری مشکی براق

 

 

روسری مشکی روبان دوزی شده

انواع مدل های روسری مشکی محرمی

روسری مشکی ساده

یک روسری مشکی ساده، برای بیان سادگی و تواضع در محرم، گزینه‌ای مناسب است. این نوع روسری بدون هرگونه طرح یا نقش است و می‌تواند با هر نوع لباس تیره ترکیب شود.

روسری مشکی با طرح

روسری‌های مشکی با طرح‌های دقیق و ظریف می‌توانند برای افزودن جزئیات دقیق به سبک شما استفاده شوند. این طرح‌ها معمولاً بسیار ساده و غیر قابل توجه هستند تا احترام به فضای سوگواری محرم را حفظ کنند.

روسری چادری

روسری چادری، که بیشتر به عنوان چادر شناخته می‌شود، یک نوع روسری بزرگ است که به طور کامل بدن را پوشانده و فقط صورت را آشکار می‌کند. این نوع روسری در محرم بسیار محبوب است و نشان‌دهنده تواضع و عفاف است.

روسری  گلدوزی یا روبان دوزی شده

روسری  های دست دوز که معمولا با  جنس کرپ حریر به طور اختصاصی طراحی و  دوخت می شوند

 

اگربه دنبال روسری های خاص میگردید تیم خلاق روبانو طرح  زیبایی برای ماه محرم اماده کرده است

معرفی انواع روبان

هنر روبان دوزی چیست ؟

شما هم میتوانید نظری در مورد این مقاله بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *